טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

7 טיפים לבניית אתר תדמית מקצועי ומנצח

מאת טלי סיני

בנייה של אתר תדמית פותחת דלת למגוון הזדמנויות עסקיות, ואם אתם מעוניינים לבנות אתר תדמית מוצלח שייסייע לכם להיכנס לתודעה של הגולשים, לסקרן אותם ולגרום להם לרצות לרכוש מכם שירותים ומוצרים, כדאי שתכירו מספר טיפים שייסיעו לכם להגיע למטרות. 

במאמר זה ריכזתי מספר טיפים יעילים לבניית אתר תדמית.

7 טיפים לבניית אתר תדמית מקצועי ומנצח
7 טיפים לבניית אתר תדמית מקצועי ומנצח

7 טיפים לבניית אתר תדמית מקצועי מוצלח

הטיפים הבאים יוכלו לסייע לכם להבין כיצד יש לבנות אתר תדמית מושקע, יעיל ושיווקי שיגרום לגולשים להישאר באתר ויוביל להגדלת המכירות:

  1. מה אתם עושים – גולשים שנכנסים לאתר שלכם צריכים להבין מייד באיזה עסק מדובר ומה אתם מציעים להם – כלומר מה יוצא להם מזה שהם נשארים באתר ואוספים מידע על העסק. 

כדי להעביר מסרים ברורים יש לחשוב היטב על הרושם הראשוני שהאתר משאיר על המשתמש – על האלמנטים שבולטים לעין, על איכות הטקסטים ועל העיצוב – כל אלו צריכים להתאים לגולשים ולענות על הצרכים שלהם.

  1. טקסטים – הזכרתי מקודם את חשיבות הטקסטים. טקסטים שיווקיים שמותאמים לקהל היעד יכולים לעשות את כל ההבדל בין אתר שלא מצליח למכור ובין אתר שמוכר.

חשוב לייצר טקסטים רלוונטיים שמשווקים היטב את השירותים או המוצרים ולהבהיר לגולשים מדוע כדאי להם לרכוש אותם מכם. נוסף על כך, יש לשלב בטקסטים מילות חיפוש.

  1. גרפיקה – הגרפיקה שמופיעה באתר צריכה לתמוך בתדמית של השירותים או המוצרים, וכמובן – להיות אפקטיבית.

 יש לחשוב היטב על סגנון הגרפיקה שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר – הצורות, הצבעים ושאר האלמנטים העיצוביים ולהתאים אותם לקהל היעד.

  1. שימו את המוצר/ השירות במרכז – הגולשים לא מעוניינים לרכוש את העסק שלכם, אלא את המוצרים או השירותים שלכם, לכן, יש להתמקד במה שאתם מציעים להם ולא במי אתם. כמובן שהגולשים צריכים לדעת מהו העסק ומי עומד מאחוריו, אך ההתמקדות היא במוצרים או בשירותים.
  2. היו נגישים – לצד הכתוב בנקודה הקודמת, חשוב להראות לגולשים שעומדים מאחורי העסק אנשים ולא מכונות. ניתן לעשות זאת באמצעות שימוש בתמונות שמייצגות את העסק בצורה טובה או לציין את בעלי התפקידים בעסק ולהוסיף תמונה אישית של כל בעל תפקיד.
  3. הרשמה קצרה – אם יש צורך בהרשמה לאתר, הקפידו שהתהליך יהיה קצר ושהטופס שיש למלא יכלול פרטים בסיסיים בלבד.
  4. ספקו מענה לשאלות נפוצות – רצוי לבנות עמוד שמכיל שאלות נפוצות ולהשיב על כל אחת מהשאלות, בצורה זו יהיה ניתן להקל על הגולשים.

בניית אתר תדמית מקצועי יכולה לסייע לכם מאוד בהשגת המטרות, ואם החלטתם שאתם מעוניינים בבניית אתר מסוג זה, אשמח לעמוד לשירותכם ולבנות עבורכם אתר שעונה על הצרכים שלכם ומותאם לקהל היעד. 

אתם מוזמנים לפנות אליי, לשאול כל שאלה ואם תחליטו שאתם מעוניינים להמשיך – להתחיל בתהליך הבנייה.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider