טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

7 טיפים לעיצוב מנצח של האתר שלך

מאת טלי סיני

המראה של אתר האינטרנט משפיע רבות על הרושם שנוצר על הגולשים ועל האופן שבו הם רואים את העסק. אתר שמעוצב באופן מרשים, יצליח למשוך את הגולשים, לסקרן אותם, לייצר בהם תחושת אמון כלפי העסק ולגרום להם לרכוש מהעסק מוצרים או שירותים – דבר שיוביל להצלחתו.

7 טיפים לעיצוב מנצח של האתר שלך
7 טיפים לעיצוב מנצח של האתר שלך

במידה שאתם מעוניינים לעצב אתר לעסק שלכם, אשמח להעניק לכם מספר טיפים חשובים בנוגע לעיצוב אתרים ברמה גבוהה:

  1. חשיבותו של תהליך המיתוג – לפני שמתחילים לבנות ולעצב אתר אינטרנט, חשוב למקד את המידע החיוני אודות העסק באמצעות ביצוע של תהליך מיתוג עסקי, תהליך זה יקבע את זהותו של העסק. במסגרת התהליך, יקבע הקו העיצובי שיאפיין את המותג. שפת המותג תבוא לידי ביטוי כמובן גם בעיצוב של האתר.
  2. התמצאות קלה – התמצאות קלה משפיעה מאוד על חווית המשתמש. כאשר קל לגולש לנווט את עצמו באתר – כאשר התפריטים ברורים והגולש יודע כיצד להגיע לכל חלקיו של האתר בפשטות, הוא יישאר באתר ולא יסגור אותו ויעבור אל המתחרים של העסק.
  3. בחירה בתמונות איכותיות – חשוב לכלול באתר תמונות ברזולוציה טובה. התמונות יכולות להיות של צוות העובדים, המוצרים או תמונות אחרות. רצוי מאוד להעלות לאתר תמונות שצולמו על ידי צלם מקצועי. ניתן גם להעלות תמונות שנרכשו ממאגרי תמונות (כמובן שיש לפעול בהתאם לחוק זכויות יוצרים), תמונות אלו עדיפות על תמונות שצולמו באמצעות המובייל.
  4. שימוש נכון בצבעים – צבעים משפיעים רבות על התחושות שלנו, כאשר כל צבע מעורר בנו רגשות אחרים מהאחר, לכן, חשוב לבחור את הצבעים שיעוררו בגולשים את הרגשות שמעוניינים שהעסק יעורר.
  5. עיצוב ברוחב מלא – מכיוון שבימינו המסכים של המחשבים רחבים, רצוי לעצב את האתר לכל הרוחב, בצורה זו יהיה ניתן לגרום לאתר להראות מרשים במיוחד.
  6. שימוש חכם באנימציה ואפקטים – אנימציה ואפקטים יכולים להרשים את הגולשים, אך חשוב להשתמש בהם במידה ולא לייצר עומס על הגולש. יצירת עומס תגרום לעסק להראות כאילו שהוא מתאמץ להרשים – דבר שרק יפגע בהצלחתו. סרטונים, אלמנטים שנמצאים בתנועה ולוגואים מונפשים יכולים למשוך את תשומת הלב של הגולשים ולעורר בהם תחושת התלהבות. יחד עם זאת, חשוב להשתמש בהם באזורים הנכונים – כדי שיכולת הריכוז של הגולש בטקסטים למשל, לא תפגע.
  7. דף הבית – העיצוב של חלק מהדפים שבאתר צריך להיות מתומצת. בין הדפים הללו יש לציין את דף הבית. שימוש במעט אלמנטים, מעט נתונים טכניים ומעט מלל בדף זה יאפשרו לגולשים להתמקד. כמו כן, חשוב שהדף יניע את הגולשים לפעולה. את הטקסטים הארוכים יש להכניס לדפים פנימיים – שמטרתם לספק לגולש מידע על המוצרים או השירותים.
שימוש נכון בצבעים
שימוש נכון בצבעים

מעוניינים לעצב לעצמכם אתר אינטרנט מנצח?

במידה שאתם רוצים לעצב אתר אינטרנט מנצח, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני, מעצבת מקצועית ובעלת ניסיון נרחב בעולם העיצוב. במידה שתפנו אליי, אלווה אתכם לכל אורך הדרך.

אם אתם מעוניינים לשאול אותי שאלה או לקבל ממני שירות, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר באמצעות המייל, הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider