טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

בניית אתרים מקצועיים לבתי עסק

מאת טלי סיני

אחת הפעולות החשובות ביותר שעל בעלי עסקים לבצע היא לבנות אתר מקצועי לעסק. אתר זה הוא הפנים של העסק והוא מאפשר לגולשים להכיר את העסק ואת שירותיו, להתרשם מרמתו, להבין כיצד ניתן ליצור איתו קשר ולקבל פרטים רלוונטיים נוספים אשר משפיעים על החלטתו – האם לקבל שירות מהעסק או האם לפנות אל מתחריו.

במידה שאתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט, חשוב שתשימו דגש על המראה של האתר ועל התכנים המופיעים בו, על חווית המשתמש ועל פרטים נוספים אשר משפיעים על האופן שבו גוגל "רואה" את האתר. בונה אתרים מקצועי יידע כיצד לבנות ללקוח אתר מקצועי אשר ישיג את מטרותיו.

בניית אתרים מקצועיים לבתי עסק
בניית אתרים מקצועיים לבתי עסק

חשיבות הקידום של האתר בגוגל

לאחר שאתר אינטרנט נבנה, חשוב מאוד לקדם אותו בגוגל. במידה שגוגל "יחליט" כי האתר איכותי ומעניק לגולשים ערך, הוא יציב אותו בראש תוצאות החיפוש והדבר יגדיל את החשיפה של האתר וכתוצאה מכך את כמות המכירות. כדי לגרום לגוגל להעריך את האתר, יש לבנות אותו באופן שבו גוגל יוכל להבין אותו בצורה הטובה ביותר, זאת בנוסף לקידום האורגני.

אפיון אתר אינטרנט - פרמטרים בהם יש להתחשב

כדי לבנות אתר אינטרנט מקצועי, יש לאפיין את האתר. במסגרת תהליך האפיון יש להגדיר את קהל היעד של העסק (אותם אנשים אליהם האתר פונה), השפה העיצובית המתאימה לסוג העסק, אופיו ומהמאפיינים של קהל היעד, מספר הקטגוריות הכלולות באתר, מיקום הדפים וסגנון כתיבת המאמרים. יש לציין שאלו הם רק חלק מהפרמטרים בהם יש להתחשב כאשר מאפיינים אתר.

אפיון שמתבצע בצורה מדויקת יסייע לבונה האתר ולבעל העסק לקבל תמונה ברורה וממוקדת אשר תקל על המשך העבודה.

לא בכל יום בונים אתר אינטרנט

לא בכל יום בונים אתר, על כן, חשוב מאוד להשקיע בתהליך ולבצע אותו בהתאם לשלבים הנדרשים. 

חשוב להבין כי השקעה באתר אינטרנט תסייע בשמירה על הלקוחות הקיימים ובצבירת לקוחות חדשים. 

יש לציין כי אתר מקצועי אומנם נבנה פעם אחת, אך מדי פעם יש לערוך שינויים ובתהליך הקידום יש להשקיע כל הזמן.  

אתר מרשים ומעוצב אשר מציע חווית משתמש טובה וערך לגולש וקידום שמתבצע באופן נכון ויסודי, יסייעו לעסק לחשוף את עצמו לקהל נרחב ולהצליח לאורך זמן. אתר הוא כמו נכס וכך יש לראות את ההשקעה בו.

במידה שאתם מעוניינים לבנות לעסק שלכם אתר מקצועי שמשיג את המטרות שהצבתם בפני עצמכם, אתם מוזמנים לפנות אליי, טלי סיני, מעצבת מקצועית ובונת אתרים מנוסה. 

כמעצבת אשר משקיעה בכל לקוח ולקוחה ומקפידה על כל פרט, אלווה אתכם לאורך כל הדרך, אהיה קשובה לרצונותיכם ואבנה לכם אתר מושקע ומעוצב.

אתם מוזמנים לפנות אליי באמצעות הטלפון, המייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider