טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

בניית אתרי תדמית לעסקים

מאת טלי סיני

כשרוב האנשים מעוניינים למצוא מוצר או מחפשים שירות, הם פונים אל האינטרנט. 

נכון, בחלק מהמקרים קודם לחיפוש גם שלב של קבלת המלצות, אך כמעט תמיד יכלול החיפוש כניסה לאתר האינטרנט של העסק שמספק את השירות או המוצר המבוקשים. 

מכיוון שהאינטרנט הוא שחקן מרכזי בתהליך קבלת ההחלטות של הלקוח הפוטנציאלי, רצוי מאוד עבור כל בעל עסק לבדוק את האופציה של חבילת מיתוג לעסק על מנת להקים אתר תדמיתי, בו יהיה ניתן להציג את השירותים או המוצרים, לספק מידע רלוונטי ולאפשר לגולשים להבין מהם היתרונות של העסק והאם כדאי להם לקבל ממנו שירות.

בניית אתרי תדמית לעסקים
בניית אתרי תדמית לעסקים

מהן המטרות של אתר תדמית לעסק?

בעזרת אתר אינטרנט מושקע, יוכל בעל העסק לבצע תהליך מיתוג איכותי ולשווק את העסק בצורה יעילה – כך שהוא ייחשף לכמה שיותר גולשים. 

באמצעות האתר יוכל בעל העסק (כפי שצוין) להציג את השירותים או המוצרים שלו ולספק לגולשים מידע רב, כך שהלקוחות הפוטנציאליים יקבלו את הרושם שמדובר על עסק אמין ומקצועי שניתן לסמוך עליו. 

מעבר לכך, באתר יוכלו הגולשים למצוא מידע בנוגע לדרכי התקשרות ולקבל מענה אישי לשאלות או בקשות, כך שהם יוכלו למשל לצלצל אל העסק, לשלוח לו מייל או למלא פרטים אישיים ולהמתין לחזרתו.

מה כוללת בנייה של אתר תדמית?

באתר תדמית יושם דגש רב על שפת המותג של העסק, כך שצבעים מסוימים, הסלוגן שלו, הלוגו ופרטים אחרים שמהווים חלק מתעודת הזהות שלו יופיעו בו. 

כאשר עיצוב אתרי אינטרנט הוא מדויק ומאפשר לעסקים לשדר את המסרים אותם הם מעוניינים לשדר ללקוחותיהם – הגולשים שנחשפים למסרים יקשרו בין המאפיינים של האתר ובין העסק.

לפני שמתחילים לבנות ולעצב את האתר, יש לאפיין את העסק ולקבל תמונה מלאה אודותיו. לאחר מכן, יש לעצב דף בית ודף אודות בהם יסופק מידע אודות המוצרים והשירותים של העסק ודרכים ליצירת קשר. כמו כן, יכלול האתר תכנים רלוונטיים שיעשירו את הידע של הלקוחות הפוטנציאליים ויגרמו להם להבין שמדובר על עסק מקצועי, כתוצאה מכך יהפכו אותם לקוחות פוטנציאליים ללקוחותיו של העסק.

טלי סיני - בניית אתר תדמית מקצועי לעסק שלכם

באמצעות אתר תדמית מרשים שנבנה ועוצב בצורה נכונה, יהיה ניתן לגרום לעסק שאינו מוכר כלל להפוך להיות בולט ונוכח בזירת הפרסום. 

השקעה באתר תדמית תסייע בהגדלת מעגל הלקוחות, שימור לקוחות קיימים והתמודדות מוצלחת מול עסקים מתחרים. 

את אתרי התדמית ניתן גם לקדם באינטרנט, כך שהעבודה תשפיע לטווח הרחוק.

 

במידה שאתם מעוניינים לבנות אתר תדמית לעסק שלכם, אתם מוזמנים לפנות אליי – המעצבת טלי סיני ואשמח לעצב לכם אתר מושקע, יצירתי ומושך שיסייע לכם להשיג את המטרות ולהביא להגדלת מעגל הלקוחות שלכם.

 

במידה שאתם מעוניינים לקבל מידע נוסף או לשאול שאלה, אתם מוזמנים לצלצל אליי, לשלוח אליי מייל או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider