טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

איך לבנות עמוד אודות מוצלח ויוקרתי?

מאת טלי סיני

לא פשוט לכתוב עמוד אודות שימשוך את הגולשים ויצליח לעורר בהם סקרנות ועניין. עמוד אודות צריך להיכתב באופן בו הוא יצליח למכור את השירותים של העסק בצורה טובה, אך גם לא להיות יותר מדי שיווקי. במאמר זה אנסה להסביר מעט על האופן שבו כדאי לכתוב עמוד אודות.

איך לבנות עמוד אודות מוצלח ויוקרתי?
איך לבנות עמוד אודות מוצלח ויוקרתי?

אז איך כותבים עמוד אודות בצורה מושכת ומעניינת?

כדי להצליח לכתוב עמוד אודות מוצלח, חשוב בראש ובראשונה לפנות אל קהל היעד ולא להתרכז בבעל העסק, כך שהלקוחות יבינו מדוע כדאי להם לקבל שירות מהעסק ומה העסק נותן להם. כדי לעשות זאת, יש להסביר על העסק בקצרה, לפרט על היתרונות שלו ולהסביר איך השירות או המוצר שהעסק מציע יכולים לפתור ללקוח בעיות ולשפר את חייו. 

במידה שיש סיפור מאחורי פתיחת העסק (ותמיד ישנו סיפור), אפשר לספר אותו בקצרה (יש לזכור שלגולשים אין הרבה סבלנות לקרוא סיפורים ארוכים). אפשר לכתוב את הסיפור גם אם לא מדובר על סיפור יוצא דופן.

עסק שמספר למשל על הדרך שהוא עבר עד שהוא התמקצע בתחום מסוים והגיע לרמה גבוהה ביותר, מסייע לגולשים להרגיש שעומדים מאחורי העסק אנשים אמיתיים. חשוב לציין שעל הטקסט להיכתב בשפה מובנת, אשר מתאימה לקהל היעד ותואמת לאופיו של העסק.

מעבר לכך, כדאי להציג בעמוד האודות המלצות מלקוחות (במידה שניתן אישור מאותם לקוחות) ולהעלות לעמוד את הלוגו והשם של החברה שלהם, בצורה זו יהיה ניתן לייצר תחושת אמינות.

מכיוון שתמונות וסרטונים מעשירים מאוד את החוויה של הגולשים באתר, כדאי מאוד להוסיף סרטוני וידיאו ותמונות. על הסרטונים והתמונות להיות רלוונטיים לעסק. אפשר למשל להוסיף תמונה בה מצולמים העובדים בחברה ואף להציג פירוט של בעלי התפקידים השונים. שימוש נכון בתמונות וסרטונים יהפוך את עמוד האודות למושך יותר מבחינה ויזואלית.

דבר נוסף וחשוב ביותר שאין לשכוח הוא כמובן – פרטי יצירת קשר. לצד הסיפור הקצר על העסק, יש לאפשר לגולשים ליצור קשר עם העסק. אפשר לכלול את פרטי הקשר בעמוד האודות ואפשר להפנות אל הגולשים לעמוד יצירת הקשר. פרטי יצירת הקשר צריכים להיות ברורים ורצוי להציע לגולשים מספר דרכי התקשרות, כמו למשל: התקשרות באמצעות הטלפון, אפשרות לשלוח מייל, אפשרות ליצור קשר בסקייפ, אפשרות לשלוח הודעת וואטסאפ או אפשרות למלא פרטים בטופס יצירת קשר כדי שיחזרו אליהם.

אם אתם מעוניינים לבנות אתר מושקע וייחודי, אשר כולל דף אודות מושך, אתם מוזמנים לפנות אל הסטודיו שלי – טלי סיני – סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים ואשמח לבנות לכם אתר אשר עונה על הציפיות שלכם ומסייע לכם להגדיל את מעגל הלקוחות.

ניתן לפנות אליי באמצעות הטלפון או על ידי שליחת מייל. כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider