טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

עיצוב דף נחיתה

מאת טלי סיני

דף הנחיתה הוא עמוד שיווקי חשוב ביותר, שכן עליו הגולשים "נוחתים" לאחר שהם הקליקו על מודעה שהופיעה בניוזלטר או בגוגל.

 מכיוון שהמודעה בעצם ששולחת את הגולש אל העסק והמטרה שלה היא לייצר לעסק כמה שיותר המרות, יש לה השפעה רבה על כמות המכירות, ומכאן – על הצלחתו של העסק.

 באמצעות דף הנחיתה אפשר להפוך לקוח פוטנציאלי ללקוח. ההמרה של הגולש ללקוח נעשית על ידי השארת הפרטים האישיים של הגולש בדף הנחיתה. 

כדי לייצר דף נחיתה מוצלח, עליו להיבנות בצורה חכמה ומחושבת, ובין היתר להיות מעוצב בצורה נכונה. 

כאשר מעצבים דף נחיתה יש לבחור את התמונות, גדלי הפונטים והצבעים בצורה מדויקת, לשם כך יש צורך בידע נרחב, ניסיון ויצירתיות רבה. רצוי מאוד לקבל שירות ממעצב גרפי מקצועי שמתמחה בתחום ולא לעצב את דף הנחיתה במידה שאין כל ידע וניסיון בעיצוב דפי נחיתה. 

כדי להתמקד בנושא בצורה טובה יותר, אנסה לפרט על המרכיבים המרכזיים שמשפיעים על איכותו של דף הנחיתה.

איך לבחור מעצבת גרפית?
עיצוב דף נחיתה

עיצוב דף נחיתה – דגשים חשובים

בעת עיצוב דף נחיתה יש לשים דגש על מספר רכיבים, להלן 4 רכיבים חשובים בהם יש להשקיע כאשר מעצבים דף נחיתה:

1. התייחסות לקהל היעד

דף הנחיתה צריך להיות מעוצב באופן שמתאים לקהל היעד. במידה שהקהל של העסק מגוון מאוד, רצוי לבנות שני דפי נחיתה שמעוצבים באופן שונה – כך שכל דף יהיה מיועד לקהל מסוים. במידה שדף הנחיתה לא יעוצב באופן שיתאים לקהל היעד, הוא לא ימשוך את הלקוחות הפוטנציאליים ובכך לא יוביל אל המטרה.

2. בחירת צבעים

צבעים מעוררים בנו רגשות ותחושות שונות. אם בוחנים למשל את הצבע הכחול, הוא עשוי להתקשר אצלנו לתחום הכלכלה, כאשר צבע אפור עשוי להעיד על שמרנות ואמינות. צבע אדום מושך תשומת לב, בעוד ירוק עשוי להתאים לאתר שעוסק למשל באיכות הסביבה.

 כל צבע יכול לעורר בגולשים תחושה אחרת. כאשר מדובר על עיצוב אתרים ודפי נחיתה, באמצעות שימוש חכם בצבעים ניתן למשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים ולייצר עניין וסקרנות.

3. לוגו

הלוגו של העסק צריך להופיע על דף הנחיתה. כדאי למקם את הלוגו באזור בולט שיגרום לגולשים לזהות את העסק במהירות. מיקום הלוגו באזור בולט יתרום גם למיתוג של העסק. כמו כן, חשוב לייצר הרמוניה בין הלוגו ובין שאר האלמנטים שמופיעים בדף.

4. תמונות

כדאי לשלב תמונות בדף הנחיתה ורצוי לעשות זאת גם אם מדובר על עסק שלא משווק חפצים. שילוב תמונות איכותיות ורלוונטיות גורם לדף להיות מעניין ומושך, כאשר התמונות מאפשרות לעסק להביע מסר שיווקי.

לדף נחיתה מנצח – המעצבת הגרפית טלי סיני

במידה שאתם מעוניינים לעצב לעצמכם דף נחיתה מנצח – דף שיגרום לגולשים לעצור, להתעניין ולהשאיר את הפרטים שלהם, אתם מוזמנים לפנות אליי  -אל טלי סיני. 

אני מתמחה בעיצוב גרפי ומציעה ללקוחותיי מגוון שירותים, לרבות עיצוב דפי נחיתה מושקעים ומושכים שמתאימים לסוג העסק ולקהל היעד שלו ומעבירים את המסרים הרצויים. 

אתם מוזמנים לפנות אליי באמצעות המייל או הטלפון. כמו כן, תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם! אשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider