טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

נועה הראל

עבור מעצבת פנים רכה ומוכשרת, היה צריך לחשוב בכישרון. ולא רק מחוץ לקופסה, אפילו מחוץ לגרף שלה ועבורה. מיתוג עסקים עבור עיצוב פנים, נעוץ באפיון לוגו שנושא דווקא את עיצוב השם. זה מה שעושה את כל ההבדל ובתוך כך מבדל. שאר המיתוג עוצב ונבחר בהקפדה, תוך שמירה על קווים נקיים המדגישים את השם השלוב בצבע כחול הרויאל הרענן. החל מעיצוב לוגו, ניירת פירמה, כרטיס הביקור ואתר שגולשים אליו באופן מעוצב ושובב. במילים אחרות: מיתוג עסקי מא' ועד ת'. 

עיצוב גרפי לוגו ובניית תדמית למעצבת הפנים נועה הראל. המיתוג כאמור, החל בלוגו מעודן הנושא את שמה בוורסיות וגופנים שלובים. המטרה להעביר מסר מעוצב ובמחשבה של מעצבת שחושבת מחוץ לקופסה ובהתאמה מלאה לזמנינו המודרניים.

עיצוב ניירת מכתבים מעודנת מבלי להסמיק, עיצוב כרטיס ביקור שהכחול שולט כל בית מעדיף לנצור ולשמור כרטיס כזה. נועה הראל זה השם.

מדי שנה וחג נועה מזמינה ממני עיצובים שונים ומגוונים לכרטיס ברכה המשלימים את השפה הגרפית של המותג

עיצוב גרפי לעמוד פייסבוק, ממשיך את האווירה של המותג

היא מזיזה כורסאות, קירות ומפזרת כריות. זה לא עוד אתר למשחק ילדים. עיצוב ובניית אתר למעצבת פנים נועה הראל שחושבת מחוץ לקיר והעמודים. בניית אתר עבור מעצבת פנים דורש מיומנות של עיצוב ואתגר גדול עבור מעצבת גרפית. ממעצבת למעצבת יכול להתרחש עיצוב ונראות מושלמת.