טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

שלבים בבניית אתרים

מאת טלי סיני

השקעה באתר, תכנון מקדים, ירידה לפרטים ועבודה מסודרת בשלבים, יכולים לגרום לעסק להגיע לחשיפה, לייצר עניין בגולשים ולזנק קדימה, כך שהעסק יצבור לקוחות חדשים שרבים מהם יהפכו ללקוחות קבועים ונאמנים. 

אך כיצד עושים זאת? איך בעצם בונים אתר ומהם השלבים שיובילו לתוצאה המבוקשת? במאמר זה אנסה להסביר כיצד ניתן להפוך רעיון לאתר שמוביל את העסק להצלחה.

שלבים בבניית אתרים

5 שלבים לבניית אתר מקצועי שמוביל לתוצאות הרצויות

להלן 5 שלבים שיש לבצע כדי לבנות אתר איכותי:

  1. הגדרת המטרה של האתר – בשלב הראשון יש להחליט מהי המטרה של האתר – כלומר – מדוע הוא נבנה ומה בעל האתר מעוניין להשיג באמצעותו. כדי לענות על השאלה יש להתייחס בין היתר למוצר או השירות שהעסק מציע, לקהל היעד של העסק, למתחרים שלו – לחוזקות ולחולשות שלהם ולגורמים רלוונטיים נוספים.

  2. בחירה בבעל מקצוע מנוסה – מכיוון שרוב האנשים אינם בקיאים בתחום של בניית אתרים, חשוב למצוא בעל מקצוע שמתמחה בתחום ויודע כיצד לאפיין ולבנות אתרים. יש לבחור בבעל מקצוע שצבר ניסיון ומקפיד ללמוד על העסק כדי להכירו בצורה יסודית. בונה האתר יבחר את המערכות המתאימות, יבנה את תרשים הניווט, יגדיר את העמודים שיימצאו באתר ויאפיין את האתר.

  3. עיצוב אתר – מעצב גרפי מקצועי, יצירתי, מקורי ובעל ניסיון יקפיד להכיר את האתר בצורה יסודית ובהתאם לקהל היעד, סוג העסק והעדפות של הלקוח, יבחר בשפה עיצובית שמתאימה לאתר. המעצב יכין סקיצות לעמודים השונים ויקבל אישורים מהלקוח לפני שהוא ימשיך בעבודתו על האתר.

  4. בניית האתר – בשלב זה יוקמו כל המערכות שבאתר בהתאם לאפיון והאתר יעוצב וימולא בתוכן. כמו כן, תתבצע התאמה של האתר למכשירים שונים.

  5. סיום הבנייה והכנה לקידום – בשלב זה ייערכו בדיקות מקיפות לאתר, במהלך בדיקות אלו תיבדק מהירות הטעינה של האתר, תקינות הקוד וחיבורים למערכות Google Webmaster ו- Google Analytics. מטרת הפעולות הללו היא להכין את האתר לקידום.

*חשוב לדעת שלאחר בניית האתר העבודה אינה נגמרת ויש להמשיך ולעדכן את התכנים, לבצע אופטימיזציה ולשפר את האתר כל הזמן. 

בניית אתר בצורה יסודית תאפשר לבעליו ליהנות ממנו לאורך זמן, כך שהאתר יהפוך להיות נכס של ממש ויהווה השקעה לטווח הרחוק.

טלי סיני - מעצבת מקצועית שמתמחה בבניית אתרים ועיצוב אתרים

אם אתם מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם וליהנות מהתוצאות, אתם מוזמנים לפנות אליי – המעצבת טלי סיני. 

במהלך שנות עבודתי בתחום, סיפקתי שירותים למגוון לקוחות מרוצים (אתם מוזמנים לקרוא באתר המלצות של לקוחות), רכשתי ידע נרחב וניסיון ואשמח לעמוד לשירותכם ולסייע גם לכם להפיק את המירב מהאתר שייבנה. 

אתם מוזמנים לפנות אליי באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider