טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

מהו אתר תדמית?

מאת טלי סיני

אתר תדמית הוא אחד מסוגי האתרים הנפוצים הקיימים בימינו, מדובר על אתר קטן ביחס לסוגי אתרים אחרים ועליו לייצר לעסק תדמית מרשימה. 

על אתר התדמית להעביר את המסרים שהעסק מעוניין להעביר באופן ברור ולסייע במינוף ומיתוג העסק. באתר יופיע מידע רלוונטי אודות העסק – המהות שלו, החזון, צוות העובדים, השירותים או המוצרים שהעסק משווק, המלצות של לקוחות, דרכי התקשרות ומידע רלוונטי נוסף.

מהו אתר תדמית?
מהו אתר תדמית?

באמצעות בניית אתר תדמית מושקע ומושך, ניתן להעניק לעסק יתרון על פני המתחרים. השקעה באתר, יצירת תכנים בעלי ערך, עיצוב חכם ומושך, חווית משתמש טובה, הנעה לפעולה ויצירת קשר – כל אלו הינם מאפיינים של אתר תדמית איכותי והשקעה בפרטים אלו תגרום לגולשים להתעניין בעסק, לרצות לקבל מידע נוסף אודותיו ואף לרכוש ממנו מוצרים ושירותים. 

אפשר להבין שהשאיפה למשוך את קהל הגולשים ולהפוך אותם ללקוחות של העסק הינה מטרה של מגוון אתרים אחרים, אך כאשר מדובר על אתר תדמית, המיקוד הוא ביצירת עניין במהירות – לאחר שהגולש קרא מספר עמודים בלבד.

לפעמים אתר התדמית הוא כמו מתווך והוא מתפקד כגורם אשר משכנע את הגולש המתעניין ואף המתלבט. אתר תדמית מרשים אשר נבנה בצורה נכונה יצליח להוביל לסגירת העסקה על ידי שכנוע של המתעניינים.

דגשים בבניית אתר תדמיתי - לאילו נושאים יש להתייחס כאשר בונים אתר תדמית?

אתר תדמיתי הוא אתר מעוצב ואסתטי, אך לצד יופיו של האתר, הוא חייב להעביר את המסרים שהעסק מעוניין להעביר, לפנות אל קהל היעד של העסק, להבהיר לגולשים מהי המהות של העסק ולספק מענה למגוון שאלות. 

אפיון האתר הוא שלב מהותי מתהליך בניית אתר תדמית, שכן רק על ידי אפיון יסודי יהיה ניתן להגיע לדיוק מירבי ולמתג את העסק, כך שהאתר ישמש ככלי שיווקי. 

 

בין מגוון השאלות שיש לשאול טרם בונים אתר תדמית, יש להתייחס למטרות של העסק ולמטרות של האתר, לשאיפה של העסק, לשירותים או המוצרים שהעסק מציע, לרמת המומחיות שלו בתחום, לחוזקות ולחולשות, לקהל היעד הקיים ולקהל היעד אליו מעוניינים לפנות בהמשך (במידה שמעוניינים להרחיב את קהל היעד), אל המתחרים, אל הניסיון של העסק ואל התקציב. 

התייחסות לנושאים שצוינו ולנושאים אחרים, שאילת שאלות ממוקדות ומתן מענה יבהירו ויסייעו לבונה האתרים וגם לבעל העסק עצמו לקבל החלטות הנוגעות לאתר ולהצליח להציג את העסק בצורה הנכונה והמדויקת ביותר, כך שהוא יממש את הפוטנציאל שלו. במידה שאתם מעוניינים לבנות אתר תדמית ייחודי ומושקע וליהנות לאורך כל התהליך – עד לקבלת התוצאה המבוקשת, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני. 

כמעצבת אשר מתמחה במיתוג עסקי ובניית אתרים, אוכל לבצע יחד אתכם את כל השלבים הנדרשים לבניית אתר תדמית איכותי שיהפוך לכלי שיווקי מוצלח.

אתם מוזמנים לפנות אליי ואשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider