טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

מעצב גרפי תיק עבודות - כרטיס הביקור שתרצו להראות

מאת טלי סיני

המטרה של יצירת כרטיס ביקור היא לאפשר ללקוח הפוטנציאלי לדעת באיזה תחום העסק עוסק ולספק את כל פרטי ההתקשרות באופן מרוכז, כך שבמידת הצורך הוא לא יצטרך לחפש אחר העסק והוא יוכל למצוא את הפרטים במהירות. 

בנוסף, היותו של כרטיס הביקור דבר פיזי, שלא בדומה למספר בנייד אותו הלקוח עשוי לשכוח, מסייעת ללקוח לזכור את העסק.

כמו כן, יש לכרטיס הביקור תפקיד ביצירת רושם חיובי. כרטיס ביקור שעוצב באופן מרשים ואסתטי ובהתאם לאופיו של העסק, יגרום ללקוחותיו הפוטנציאליים של העסק להבין שמדובר על עסק מקצועי שמשקיע בפרטים הקטנים ביותר.

כמובן שבטרם תבחרו מעצב גרפי תיק עבודות הוא דבר שמומלץ לעיין בו כדי להבין אם הסגנון מדבר אליכם.

מעצב גרפי תיק עבודות - כרטיס הביקור שתרצו להראות
מעצב גרפי תיק עבודות - כרטיס הביקור שתרצו להראות

אילו פרטים צריכים להיות כלולים בכרטיס ביקור מקצועי וכיצד כדאי לעצב כרטיס ביקור?

על כרטיס הביקור לכלול את שם החברה והלוגו שלה, שם המשפחה ושמו הפרטי של בעל העסק, תפקידו של בעל העסק, פרטי ההתקשרות ותמונה או גרפיקה.

רצוי להחליט מראש על סגנון העיצוב של כרטיס הביקור. ניתן לעצב כרטיס ביקור במגוון סגנונות, כמו למשל: סגנון טבעי, רטרו, רשמי, עמוס באלמנטים, פשוט, חדשני, נקי, ילדותי, צבעוני וסגנונות נוספים.

בנוגע לפורמט של כרטיס הביקור, ניתן לראות שכרטיס ביקור שוכב הוא הנפוץ ביותר, יחד עם זאת, ניתן לבחור גם בכרטיס ביקור מלבני עומד.

הגודל הסטנדרטי של כרטיסי ביקור הינו 5X9 ס"מ. מומלץ לעצב כרטיס ביקור שאינו גדול יותר מגודלו של כרטיס אשראי (8.5×4.5 ס"מ), כך, יוכל הלקוח הפוטנציאלי להכניס את הכרטיס לארנק. 

כמו כן, ניתן לעצב את כרטיס הביקור כך שפינותיו יהיו עגולות, בצורת משולש או בצורה אחרת. בנוסף, רצוי שכרטיס הביקור יהיה דו צדדי, בצורה זו, גם אם הוא יונח הפוך על השולחן, הלקוח הפוטנציאלי יראה את האיורים או את הכתוב. 

נושא חשוב עליו יש לשים דגש הוא יצירת הפרדה בין הרקע והגרפיקה ובין הפרטים המרכזיים: השם הפרטי, ההתקשרות ועיצוב לוגו. חשוב מאוד שפרטים אלו יהיו ברורים ושהרקע לא "יבלע" אותם. 

בעת עיצוב כרטיס ביקור יש לשים דגש גם על הצבעים ועל בחירת הנייר. הנייר השכיח ביותר עליו מודפסים כרטיסי ביקור הינו כרומו 300 גרם, נייר זה הוא גם הזול ביותר. בעלי עסקים שמעוניינים להשקיע בנייר ייחודי יותר יכולים לבחור בין היתר בנייר אלומיניום, קרטון, נייר ממוחזר או נייר במרקם מיוחד. כמו כן, ניתן להוסיף לכרטיס הביקור למינציה במצב מבריק או מט, אשר תגרום לכרטיס להיראות מעוצב ומקצועי יותר.

טלי סיני - מעצבת לכם כרטיס ביקור מקצועי

במידה שאתם מעויינים לעצב כרטיס ביקור מרשים וייחודי, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני, מעצבת גרפית מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים בעיצוב כרטיסי ביקור למגוון לקוחות מרוצים. 

אשמח לעצב לכם כרטיס ביקור מקורי ומושקע אשר יענה על הצרכים שלכם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider