עיצוב לוגו יוקרתי

עיצוב לוגו הינו חלק מרכזי מהמיתוג של העסק והוא חיוני עבור כל העסקים – גם אם מדובר על עסקים קטנים. הסיבה לכך שהלוגו חשוב גם עבור עסקים קטנים היא שהלוגו הוא הסמל של העסק. המטרה של הלוגו היא לגרום ללקוח שרואה אותו לזהות את העסק באופן מידי ובעצם לייצר בידול – להבדיל את העסק מהעסקים המתחרים.

לוגו איכותי ייכנס לתת מודע של הלקוחות, לרבות הלקוחות הפוטנציאליים של העסק, ובמצב זה, במקרה שהלקוח יחפש שירות או מוצר שהעסק משווק, הוא ייזכר באותו נותן שירות. 

כדי שהלוגו ייצרב בתודעה של הלקוחות, עליו להופיע על כל אמצעי השיווק של העסק – מהאתר ועד דף הנחיתה ומכרטיסי הביקור ועד המעטפות. 

לאילו בעלי עסקים מתאים לוגו שמעוצב בסגנון יוקרתי? 

לוגו שמעוצב באופן יוקרתי יתאים לעסקים שמעוניינים לשדר בעיקר יוקרה. עסקים אלו יכולים להיות בין היתר: משרדי עורכי דין גדולים, חנויות של תכשיטי יוקרה, מסעדות שף, רכבי יוקרה, חברות נדל"ן יוקרתיות ועסקים נוספים. 

עיצוב לוגו יוקרתי

באמצעות הלוגו היוקרתי יהיה ניתן לשדר ללקוחות שמדובר על עסק נחשב שפונה לקהל יעד מסוים – קהל יעד שלא מתפשר על איכות ורוצה עבור עצמו את הטוב ביותר (וכמובן מבין שהמחיר עבור הטוב ביותר לא יהיה נמוך). 

לוגו יוקרתי – "לדבר" בשפה של קהל היעד ולשדר את המסרים בצורה מדויקת

כדי לעצב לוגו יוקרתי ומרשים יש להשקיע הרבה מחשבה ולדאוג לכך שהלוגו "ידבר" בשפה של קהל היעד של העסק ויעביר את המסרים השיווקיים שהעסק מעוניין להעביר. 

ניתן להבין שלוגו יוקרתי לא יתאים לעסקים שמעוניינים לשדר פשטות ועממיות, שכן עסקים שבוחרים לעצב לוגו יוקרתי לא יציעו ללקוחותיהם מחירים נמוכים. במקרה שעסק שמעוניין לשדר יוקרה יבחר בלוגו שמשדר פשטות, הוא יגרום ללקוחות להתבלבל ולא להבין מהו בעצם אופיו של העסק, מצב זה יגרום ללקוחות לא לבטוח בעסק ולא לרכוש ממנו שירותים או מוצרים. חשוב מאוד להעביר את המסרים שהעסק מעוניין לשדר באופן ברור ופשוט כדי שלא ליצור בלבול בנוגע לאופיו.

אז איך משדרים יוקרה?

כדי לעצב לוגו יוקרתי יש להקפיד על מספר אלמנטים, ביניהם: יש לבחור בקפידה את סגנון הכתב ואת גודלו ויש לבחור בקפידה את הצבעים ואת האלמנט הוויזואלי, כאשר כל המאפיינים צריכים להשתלב בצורה הרמונית שתמשוך את הלקוחות. צבעים שמתאימים ללוגו יוקרתי יכולים להיות בין היתר: שחור, כסף או זהב.

לעצב לוגו יוקרתי עם מעצבת גרפית מקצועית

עיצוב לוגו יוקרתי דורש הרבה ידע בתחום העיצוב, המיתוג העסקי והיכרות מעמיקה עם הלוגואים הקיימים בשוק. כדי לעצב את הלוגו יש צורך בהשקעת מחשבה רבה וזיהוי של האופי והערכים של המותג. 

כדי להצליח לעצב את הלוגו היוקרתי באופן שיעביר את המסרים המבוקשים בצורה מדויקת, "ידבר" בשפה של קהל היעד וייחרט בתת מודע של הקהל, חשוב לפנות אל מעצב גרפי מקצועי שצבר ניסיון רב בתחום ויודע כיצד לייצר את הלוגו המתאים ביותר לעסק.

במידה שאתם מעוניינים לעצב לוגו יוקרתי לעסק שלכם, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני, מעצבת גרפית מקצועית ובעלת ניסיון נרחב בעולם העיצוב הגרפי. אשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider