טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

מה הכרטיס הביקור שלך אומר עליך?

מאת טלי סיני

כרטיס ביקור הוא אחד מהמוצרים הוותיקים ביותר שכלולים בתהליך מיתוג עסקי, כרטיס זה מכיל את הפרטים המזהים של בעל העסק ואת דרכי ההתקשרות עימו: מספר הטלפון, כתובת המייל ואתר האינטרנט.

נוסף על כך, על כרטיס ביקור איכותי לכלול את הכתובת המלאה של העסק ואת הלוגו (התעניינו גם על עיצוב לוגו). חשוב מאוד שהלוגו יהיה מעוצב באופן שמתאים לסוג העסק, לאופיו ולרושם שהוא מעוניין ליצור. על הלוגו להדגיש את היתרונות של העסק על פני המתחרים ובעצם לייצר לעסק בידול. 

כמו כן, יש לבחור את הצבעים והפונטים של כרטיס הביקור בקפידה. על הצבעים והפונטים להתאים לשירותים או המוצרים שהעסק מוכר ולאופיו של העסק.

מעבר לכך, יכול בעל העסק לבחור בצורות שונות של כרטיסי ביקור (לצד האפשרות לבחור כרטיס ביקור בצורת מלבן, שזו הצורה הנפוצה). 

כל המידע והאלמנטים העיצוביים שמופיעים בכרטיס הביקור צריכים להיות ממוקמים באופן מושך, ובנוסף לכך, באופן שמאפשר ללקוח הפוטנציאלי לקרוא את המלל בקלות וגורם לו לרצות לבצע רכישות מהעסק.

מה הכרטיס הביקור שלך אומר עליך?

סוגי ניירות של כרטיסי ביקור

את כרטיס הביקור, שגודלו קטן, ניתן להעביר בקלות במהלך אירועים עסקיים שונים או מפגשים אחרים. 

לרוב, יהיה הכרטיס עשוי מנייר בצורת מלבן ובגודל 5*9. סוג הנייר יכול להיות למשל: נייר כרומו, נייר זה נפוץ מאוד וברוב המקרים יהיה מחירו הזול ביותר מבין סוגי הנייר. הנייר יכול להגיע בגימור מט או מבריק.

סוג נוסף של נייר אפשרי הוא נייר ממוחזר, ובנוסף לו, ניתן לבחור בנייר בד שניחן במראה יוקרתי ומיוחד, כרטיסי ביקור מנייר זה משמשים בעיקר רואי חשבון ועורכי דין. 

עוד סוג אפשרי של נייר הוא נייר פוטו, במידה שבעל העסק מעוניין בכרטיס ביקור מגנט, יודפס הכרטיס על נייר מסוג זה. כרטיס ביקור שמודפס על נייר פוטו משמש בעיקר חשמלאים, אינסטלטורים ובעלי מקצוע אחרים. 

ניתן להבין שסוג הנייר משפיע על הרושם שנוצר על הלקוח הפוטנציאלי, שכן במידה שבעל העסק משקיע בנייר סכום גבוה יותר – העסק ישדר רושם של עסק יוקרתי ביחס לבעל עסק שהדפיס את כרטיס הביקור על נייר שמחירו נמוך יותר.

טלי סיני - מעצבת לכם כרטיס ביקור מושקע וייחודי

השקעה בכרטיס הביקור וחשיבה על כל הפרטים תאפשר לבעל העסק לייצר את הרושם שהוא מעוניין לייצר. עיצוב הכרטיס יכול לשדר רושם של עסק יוקרתי או פשוט, צנוע או מלא גאווה. 

כדי לעצב את כרטיס הביקור בצורה נכונה שתגרום ללקוחות הפוטנציאליים לשמור עליו בארנק ולזכור את העסק, יש צורך בידע, ניסיון ויצירתיות.

אם אתם מעוניינים לעצב כרטיס ביקור מושקע וייחודי, אתם מוזמנים לפנות אליי – המעצבת טלי סיני ואשמח לעמוד לשירותכם. 

אתם יכולים לצלצל אליי, לשלוח אליי מייל או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider