טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

מהו לוגו ומדוע הוא חשוב למיתוג העסק שלך?

מאת טלי סיני

לוגואים הם עולם ומלואו והם משפיעים על כל התחושות והמחשבות שלנו לגבי מוצר או שירות.

אנו נחשפים ללוגואים מדי יום – חלק מהלוגואים אינם מושכים אותנו, אחרים יוצרים בנו סקרנות וחלקם כבר מוכרים לנו מזה שנים רבות. כך או אחרת – לכל לוגו יש השפעה שונה על המוח האנושי.

אך כאן אעצור לרגע ואנסה להסביר נקודה חשובה שנוגעת לטעות נפוצה: למרות שהמילה "לוגו" מוכרת לרבים, לא כולם מבחינים בין המושג: "מיתוג גרפי" ובין המושג: "לוגו", לכן, לפני שאסביר על החשיבות הרבה של עיצוב לוגו למיתוג עסקים, חשוב לי לתקן את הטעות.

מיתוג עסקים לא בא לידי ביטוי רק דרך גרפיקה או עיצוב, מיתוג עסקים הוא גם לא החלפה של אריזת הטונה או רענון של לוגו, המיתוג הוא יותר מכך וקודמת לו הרבה מאוד מחשבה.

מהו לוגו ומדוע הוא חשוב למיתוג העסק שלך?
מהו לוגו ומדוע הוא חשוב למיתוג העסק שלך?

עיצוב לוגו - על התהליך הארוך והמחשבה המעמיקה שקודמים לעיצוב הלוגו

כדי להגיע לשלב שבו מעוצב הלוגו, יש לעבור תהליך ארוך שבמסגרתו מתקבלות החלטות בנוגע לערכים של המותג המשווק והתועלות שלו. את כל ההחלטות מתרגמים לבריף ולאופן הביצוע – קביעת האסטרטגיה ודרכי השיווק.

רק לאחר שכל תהליך המיתוג מתבצע, אפשר לעבור אל השלבים הבאים, וביניהם: לקבוע את השפה העיצובית, לעצב את כרטיס הביקור, השם ובין היתר – הלוגו.

מהו בעצם לוגו?

הלוגו הוא הסמל החזותי שמייצג את העסק, ולכן, עליו להיות מושך, רלוונטי, יצירתי ושיווקי.

על הלוגו להביע את המהות של העסק בצורה הטובה ביותר – כך שכל מי שיתעניין בעסק יוכל להבין אילו שירותים או מוצרים העסק מציע, מהם היתרונות של המוצרים או השירותים ומדוע כדאי לו – ללקוח הפוטנציאלי, להפוך להיות לקוח של אותו עסק.

לוגו טוב שמשקף את הערכים של העסק ומעוצב בצורה מושכת ושיווקית, יייצר אמון, יחקק בתודעה של קהל היעד ויוביל לכך שאותו קהל יזכור אותו, יזדהה איתו ויתעניין בעסק.

הלוגו יכול להיות טקסט ללא אלמנט גרפי, אלמנט גרפי ללא טקסט, אלמנט גרפי משולב עם טקסט, ראשי תיבות של החברה או להיות מעוצב בדרכים אחרות.

מעצב גרפי מקצועי ובעל ניסיון שיבצע את כל השלבים המקדימים, ידע כיצד לעצב את הלוגו בצורה נכונה ומושכת.

טלי סיני - מעצבת לכם לוגו מקצועי ומושך

ניתן להבין שבאמצעות לוגו מושקע ורלוונטי, אפשר למתג את העסק בצורה חכמה, לגרום לקהל היעד לזכור את העסק, לייצר בקהל היעד תחושה של אמון ולהביא לעלייה בכמות הלקוחות.

במידה שאתם מעוניינים לעצב לוגו שיווקי שיוביל למטרות, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני.

כמעצבת מקצועית שמתמחה במיתוג עסקי, אבצע את כל השלבים המקדימים בצורה קפדנית ואכיר היטב את העסק שלכם לפני שאתחיל לעצב לכם את הלוגו.

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה, אתם מוזמנים לצלצל אליי, לשלוח אליי מייל או לשלוח הודעה לדף העסקי שלי בפייסבוק (בו תוכלו גם לצפות בדוגמאות לעיצובים שונים ולקרוא המלצות). כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

אשמח לעמוד לשירותכם ולעצב לכם לוגו מושך, רלוונטי ויצירתי שמעביר את הערכים, התועלות והמסרים שאתם מעוניינים להעביר לקהל היעד שלכם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider