עיצוב תדמית וזהות עסקית

אם יש לכם עסק, וודאי שמתם לב לכך שלא פשוט לבלוט בעולם העסקים של ימינו. מספר העסקים גדל כל הזמן, התחרות עצומה והצרכנים הנבונים אינם מתפשרים על המוצרים, השירותים ורמת השירות. במצב זה, בו העסקים מתחרים על תשומת הלב של קהל היעד שלהם, עליהם לבדל את עצמם ולשדר לקהל היעד שהם מוצלחים יותר מהמתחרים. ניתן להבין שלא פשוט לעשות זאת.

ישנם מגוון גורמים שמשפיעים על ההחלטות שמתבצעות על ידי קהלי היעד, בין הגורמים המרכזיים יש לציין את התדמית והזהות של העסק.

תדמית עסקית טובה תגרום לקבל היעד של העסק לבטוח בו, כתוצאה מכך יהיה יותר קל לעסק למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים ולשמור על הלקוחות הקיימים.

כדי לייצר תדמית וזהות של עסק מוצלח, יש להשקיע במיתוג עסקי מבחינה חזותית. תעודת הזהות העסקית של העסק תכיל את כל האלמנטים שמבדילים בין העסק ובין העסקים המתחרים, כך שהמטרה שלה היא לגרום לקהל לבחור בו ולא במתחריו.

עיצוב התדמית והזהות העסקית – איך עושים את זה?

עיצוב תדמית בסיסי יתחיל בעיצוב של הלוגו, הסלוגן, כרטיסי הביקור והניירת של העסק. לאחר שאלו עוצבו, ניתן להמשיך לשלבים הבאים.

באמצעות עיצוב הזהות העסקית והתדמית של העסק, יהיה ניתן לגרום לעסק להיכנס לתת מודע של הלקוחות הפוטנציאליים, כך שהם יזכרו את העסק כאשר הם יזדקקו לשירותיו או יהיו מעוניינים לרכוש את המוצרים שהוא משווק.

כדי להצליח לייצר רושם של עסק איכותי ואמין שמעניק לצרכנים תועלת, חשוב להשתמש בשפה עיצובית אחידה – כך שכל הכלים השיווקיים שבאמצעותם העסק משווק את עצמו בתחילת הדרך ובהמשך יהיו מעוצבים באותו אופן. הכלים השיווקיים כוללים בין היתר: לוגו, סלוגן, מודעות, מצגות, אתר אינטרנט, קטלוגים, כרטיסי ביקור, ניירת ואמצעים אחרים. עיצוב תדמית וזהות עסקית

כמו כן, חשוב שעיצוב התדמית והזהות העסקית יותאמו למוצרים או השירותים המשווקים על ידי העסק, לערוצי התקשורת שדרכם העסק משווק את עצמו וכמובן – לקהל היעד שלו. הקפדה על כל הפרטים החשובים תגרום לצרכנים להתעניין בעסק ולבטוח בו ובצורה זו יוכל העסק להגדיל את המכירות, לשמור על הלקוחות הקיימים ולהגדיל את מעגל הלקוחות.

עבודה בשלבים, מחקר וידע בתחום העיצוב הגרפי

עיצוב תדמית וזהות עסקית דורש עבודה מעמיקה שנעשית בשלבים. מכיוון שהעבודה דורשת ידע מקצועי בתחום העיצוב הגרפי, חשוב מאוד לקבל שירות ממעצב גרפי מקצועי ובעל ניסיון בעיצוב תדמית וזהות עסקית.

כדי להצליח להשיג את המטרות, צריך המעצב לקבל את כל המידע הרלוונטי אודות העסק – מהמוצרים והשירותים שהוא מציע ועד קהל היעד שלו, יעדיו, מתחריו והתכנית השיווקית שלו.

טלי סיני – לגרום לקהל היעד שלכם להתעניין בכם ולבטוח בכם

אם אתם מחפשים חברות מיתוג על מנת לעצב לעסק שלכם תדמית וזהות עסקית, אתם מוזמנים לפנות אליי – נעים, מאוד – טלי סיני.

כמעצבת גרפית מקצועית ומומחית בתחום העיצוב, אוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולעצב לכם את כל האלמנטים שיסייעו לכם לייצר תדמית וזהות עסקית שייצרו סקרנות, אמון ועניין בקרב הלקוחות.

במידה שיש לכם שאלות או אם אתם מעוניינים לקבל ממני שירות, תוכלו לפנות אליי דרך המייל, הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם במהירות.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider