טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

סטודיו לעיצוב גרפי - כך תבחרו נכונה

מאת טלי סיני

אז החלטתם למתג את העסק שלכם, החלטה זו הינה חשובה ביותר, שכן מיתוג מוצלח יסייע לכם לבלוט בשטח, לחשוף את העסק, להיכנס לתודעה של קהל היעד ולצבור לקוחות. אך כדי שתצליחו להשיג את המטרות החשובות הללו, חשוב שתדעו כיצד לבחור סטודיו לעיצוב גרפי

כמות המעצבים הגרפיים בימינו גבוהה ביותר והמבחר עשוי להיות מאוד מבלבל. כדי לסייע לכם להתמקד, ריכזתי מספר טיפים חשובים לבחירת מעצב גרפי.

סטודיו לעיצוב גרפי - כך תבחרו נכונה
סטודיו לעיצוב גרפי - כך תבחרו נכונה

טיפים חשובים לבחירת מעצב גרפי

 5 הטיפים שריכזתי בפניכם יוכלו לסייע לכם לבחור את המעצב הגרפי המתאים ביותר עבורכם:

  1. ערכו חיפוש בגוגל וברשתות החברתיות – חיפוש בפייסבוק הינו טוב ויפה ובהחלט יכול לשאת פרי, אך לצד רישום כללי בעמוד הפרופיל שלכם – "מחפש/ת מעצב/ת", רצוי שתכנסו לקבוצות ייעודיות למעצבים גרפיים ובנוסף, תערכו חיפוש בגוגל ותבחנו אתרים של מעצבים. במידה שפונים אליכם מעצבים גרפיים, בקשו מהם הצעת מחיר, כך שיהיה לכם טווח מחירים ותכירו את השוק. יש לציין כי קיימים הרבה מעצבים בפייסבוק ולא כולם יתאימו לסגנון שלכם או יהיו מקצועיים מספיק, לכן, יש לבחון היטב את האפשרויות.

  2. קבלת המלצות מקולגות – אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג מידע אודות נותני שירות היא לקבל המלצות מקולגות. בעלי העסקים יוכלו לספק לכם מידע חיוני אודות המעצב, כמו למשל: רמת השירות שלו, היחס שהוא נותן ללקוחותיו, הדייקנות שלו, רמת המקצועיות שלו ועמידתו בלוחות הזמנים.

  3. ניסיון – הניסיון של המעצבים משתנה בין מעצב למעצב. לא מעט בעלי עסקים יעדיפו לקבל שירות ממעצב מנוסה, יחד עם זאת, יש לזכור כי מעצבים מנוסים יגבו תשלום גבוה יותר ממעצבים מתחילים.

    בנוסף, ייתכן שמעצב מתחיל יהיה יצירתי ומוכשר ביותר, כך שלפעמים כדאי לתת צ'אנס למעצב מתחיל, גם אם יהיה עליכם לנהוג בסבלנות רבה יותר מאשר במקרה של מעצב מנוסה.

  4. תיק עבודות – אחת ההמלצות החשובות ביותר שאוכל לתת היא לבחון את תיק העבודות של המעצב הגרפי ולראות האם אתם אוהבים את הסגנון שלו. חשוב לבחון את העיצובים הרלוונטיים לכם – אם למשל אתם מעוניינים לעצב לוגו – ביחנו את דף עיצוב הלוגו של המעצב ואם אתם מעוניינים לעצב פלייר – ביחנו את דף עיצוב הפליירים של המעצב. שימו דגש על רמת הגימור על העיצובים.

  5. שיחת טלפון – שיחת טלפון תסייע לכם להבין איזה אדם עומד מולכם. כמו כן, תוכלו לבקש מהמעצב הצעת מחיר במהלך השיחה. זכרו כי לא תמיד כדאי לבחור במעצב שגובה סכום נמוך, שכן ייתכן שמעצב זה אינו מקצועי מספיק והתוצאה לא תהיה טובה, כך שתאלצו לפנות אל מעצב אחר כדי לבצע תיקונים ובסופו של דבר תשלמו יותר.


במידה שאתם מחפשים סטודיו מקצועי לעיצוב גרפי, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני, מעצבת מקצועית. 

אשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider