טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

כך תבחרו בהצלחה סטודיו לעיצוב גרפי

מאת טלי סיני

כדי לבצע תהליך מיתוג לעסק – לעצב אתר, באנר, סלוגן, לוגו, פליירים, כרטיסי ביקור ושאר אלמנטים עיצוביים שמאפיינים את העסק ומבדלים אותו משאר המתחרים, חשוב להיעזר בשירותיו של סטודיו לעיצוב גרפי. 

הבחירה במעצב הגרפי עשויה להיות מורכבת משום שקיימים מעצבים רבים וניתן לעצב אתרים בשפע סגנונות, כאשר לכל מעצב יש סגנון אישי משלו ורמת מקצועיות שונה. ככלל, כל עסק, ארגון וחברה זקוקים למעצב גרפי, כך שהשאלה בנוגע לאופן בחירתו עולה פעמים רבות. במאמר זה אנסה לפרט את המאפיינים של מעצב גרפי מקצועי.

כך תבחרו בהצלחה סטודיו לעיצוב גרפי
כך תבחרו בהצלחה סטודיו לעיצוב גרפי

בחירת מעצב גרפי מוצלח

מעצב גרפי מקצועי יצליח להעביר את המסרים אותם בעל העסק מעוניין להעביר לקהל היעד שלו. עבודה מדויקת תאפשר למעצב להדגיש את החזון של העסק, את ערכיו ומסריו, כך שהם ייכנסו לתודעה של הקהל. מיתוג מוצלח יעורר בקהל היעד תחושת אמון בעסק ורצון לרכוש ממנו מוצרים או שירותים. 

אם אתם מעוניינים למצוא סטודיו מוצלח שמתמחה בעיצוב גרפי, חשוב שתתמקדו במאפיינים מסוימים.

להלן 3 מאפיינים חשובים אליהם יש להתייחס בעת בחירת הסטודיו:

  1. ניסיון מוכח בעיצוב גרפי – למרות שהשכלה מקצועית בתחום עיצוב גרפי יכולה להעניק למעצב ידע נרחב, ישנה חשיבות רבה מאוד לניסיונו של המעצב. ניסיון מעשי הינו פרמטר מרכזי שיש לבחון. יכולתו של המעצב לבצע עבודה מדויקת שמותאמת לצרכים של הלקוח, מתאימה לקהל היעד, מקוריות ועמידה בזמנים הינם חלק מהותי ממאפייניו של מעצב גרפי מנוסה.

 

  1. תחום התמחות – עיצוב גרפי מיועד למגוון תחומים, לכן חשוב לבחור בסטודיו שמתמחה בשירותים להם בעל העסק זקוק. במידה שבעל העסק מעוניין לעצב אתר – חשוב שהוא יפנה אל סטודיו שמתמחה בעיצוב אתרים ובמידה שבעל העסק זקוק לשירותי מיתוג, חשוב שהוא יפנה לסטודיו שמתמחה במיתוג עסקי. יש לציין שישנם מעצבים שמתמחים בתחומים רבים ויכולים לספק לבעל העסק מגוון שירותים תחת קורת גג אחת.

 

  1. תיק עבודות – לכל מעצב גרפי יש סגנון משלו, כאשר חשוב שתהיה הלימה בין סגנון העיצוב של המעצב ובין טעמו האישי של בעל העסק (נגעתי בנושא בנקודה הראשונה). כדי להכיר את סגנונו של המעצב ולדעת האם הוא מתאים לבעל העסק, יש לבחון את תיק העבודות של המעצב. ברוב המקרים יופיע תיק העבודות באתר של הסטודיו, כך שיהיה ניתן לצפות בעבודות השונות בקלות.

טלי סיני - סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

אם אתם מעוניינים לקבל שירות מקצועי מסטודיו איכותי לעיצוב גרפי, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים ואשמח ללוות אתכם לאורך כל תהליך המיתוג ולסייע לכם לבנות מותג מנצח שמשקף את החזון והערכים שלכם.

אני מזמינה אתכם לבחון את תיק העבודות שלי – שמופיע באתר, ולהתרשם בעצמכם מהסגנון שלי ומאיכות העבודה.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider