טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

טיפים לבחירת מעצב אתרים

מאת טלי סיני

אם אתם מעוניינים למצוא מעצב אתרים וכבר יצא לכם לבחון מעט את שוק מעצבי האתרים, וודאי הבנתם כי קיימים מגוון בעלי מקצוע בתחום זה, ביניהם מעצבי אתרים פרילנסרים ומעצבי אתרים אשר עובדים בחברות. שפע המעצבים עשוי להיות מאוד מבלבל וכדי לסייע לכם להתמקד ולהצליח לבחור מעצב אתרים מוצלח, הכנתי לכם 5 טיפים בנושא.

טיפים לבחירת מעצב אתרים
טיפים לבחירת מעצב אתרים

5 טיפים לבחירת מעצב האתרים שלכם

 

  1. בחירת גרפיקאי מנוסה – לניסיונו של המעצב הגרפי יש חשיבות רבה. מעצב אתרים מנוסה אומנם יגבה סכום גבוה יותר ממעצב אתרים מתחיל (לפחות רוב הסיכויים לכך), אך הוא יוכל לחסוך לכם זמן יקר משום שהוא יקלוט את הראש שלכם והמטרות שלכם במהירות רבה יותר ממעצב שנמצא בתחילת דרכו. מעבר לכך, סביר להניח שמעצב מנוסה יבצע את העבודה במהירות רבה יותר ממעצב מתחיל.

 

  1. בחירת מעצב מעשי – ישנם מעצבים שצברו ניסיון תיאורטי, מעצבים אלו מתמקדים במראה של האתר בלבד. יחד עם זאת, אתרים יפים בלבד לא יובילו לתוצאות הרצויות. מעצב מעשי ידאג למשל שהאתר יכיל טפסים רבים ליצירת קשר, כך שבעל העסק יקבל לידים רבים, בעוד מעצב תיאורטי ישקיע (כפי שצוין) בעיצוב בלבד. חשוב מאוד לבחור במעצב גרפי שיודע לעצב את האתר באופן שמביא לתוצאות. המלצה נוספת בגוף ההמלצה תהיה לבחור במעצב שמפרסם את עצמו, שכן מעצב כזה ניסה, טעה, למד והפנים מידע רב והוא ידע מה נכון לעשות ומה עובד.

 

  1. בדיקת תיק העבודות של המעצב – צפייה בתיק העבודות של המעצב הגרפי היא אחת הפעולות החשובות ביותר שיש לבצע, שכן בצורה זו יהיה ניתן לקבל מידע על הסגנון שלו ואיכות העבודות שלו. 

יחד עם זאת, חשוב מאוד לוודא שהמעצב עימו מתקשרים אכן ביצע את העבודות ולא הפנה אותן למעצבים אחרים (כן, מסתבר שישנם מקרים כאלו). ישנן למשל חברות שעובדות עם מגוון מעצבים גרפיים ובסופו של דבר החברה מציגה בתיק העבודות שלה את העיצובים המרשימים ביותר.

 

  1. התנהלות מול המעצב עצמו – חשוב מאוד להתנהל מול המעצב שמבצע את העבודה. ישנן חברות בהן ההתנהלות היא מול אנשי מכירות או גורמים אחרים, מצבים אלו עלולים להוביל לטעויות רבות ולגרום לבזבוז זמן ותסכול.

 

  1. הכימיה בין מקבל השירות ומעצב האתרים – כאשר עובדים על אתר אינטרנט, הדורש התנהלות שאינה חד פעמית, חשוב מאוד לקחת בחשבון את נושא התקשורת והכימיה בין מקבל השירות ובין המעצב. כימיה טובה תוביל לעבודה נעימה ותחושה טובה, כאשר במקרה ההפוך – כאשר אין כימיה, עלולה האווירה להיות עכורה וכמובן שהדבר יבוא לידי ביטוי גם בתוצאות.

מעוניינים לעצב אתר אינטרנט איכותי, מרשים וייחודי וליהנות לאורך כל הדרך?

אם התשובה חיובית, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני, מעצבת אתרים מקצועית, ואשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider