טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

עיצוב לוגו למשרד עורכי דין

מאת טלי סיני

עריכת דין הוא אחד המקצועות היוקרתיים ביותר, אך לצד עובדה זו, היצע עורכי הדין גדול מאוד, ולכן, על כל עורך דין שמעוניין לבלוט בשטח ולהצליח, להדגיש את היתרונות שלו על פני מתחריו, ויש לומר שהתחרות אינה קלה. 

במידה שעורך דין לא ישקיע במיתוג של המשרד שלו, עשויים הלקוחות הפוטנציאליים לפנות אל המתחרים שלו. 

השקעה במיתוג מוצלח, עם דגש על עיצוב לוגו ייחודי, תסייע לעורך הדין לאורך כל דרכו המקצועית.

עיצוב לוגו למשרד עורכי דין

לוגו יוקרתי ומושקע שמייצר תחושת אמון בקרב הלקוחות הפוטנציאליים

מכיוון שעריכת דין היא מקצוע יוקרתי, על הלוגו של עורך הדין לשדר יוקרה ואיכות ולגרום ללקוחות הפוטנציאליים לבטוח בעורך הדין ולקבל ממנו שירות גם אם הוא גובה מחירים גבוהים ביחס למחירי השוק. 

הלוגו צריך להיות מעוצב באופן שמביע את האופי של עורך הדין ושל משרדו, כך, יוכל עורך הדין לייצר את הרושם שהוא מעוניין לייצר.

כמו כן, על עיצוב הלוגו להיות תואם לעיצוב הניירת המקצועית ושאר המוצרים השיווקיים של עורך הדין – שכוללים בין היתר את האתר שלו והדף העסקי שלו בפייסבוק. 

לוגו מושקע וייחודי יתוכנן בקפדנות – ממיקום האלמנטים, עיצוב הגופנים והצבעים – על כל האלמנטים הללו להשתלב ביחד באופן שייצור אמון, יפנה אל הרגש של הלקוחות הפוטנציאליים וידגיש את היתרונות של קבלת שירות מהמשרד.

לוגו מוצלח ייכנס לתודעה של הלקוחות הפוטנציאליים, יגרום להם לזהות את העסק במהירות, לזכור את משרד עורך הדין ולפנות אליו בעת הצורך.

ומה לעשות אם כבר יש למשרד לוגו והוא לא משיג את המטרות הרצויות?

תהליך מיתוג לעסק שמתבצע בצורה לא נכונה ומחושבת ועיצוב לוגו שאינו מתאים, עלולים לגרום לעורך הדין נזק רב. יחד עם זאת, ניתן לשנות את המצב על ידי חשיבה מדויקת יותר ותכנון מעמיק.

במידה שמשרד עורך הדין ביצע תהליך של מיתוג ובין היתר עוצב לו לוגו, אך עורך הדין לא מרוצה מהתוצאות של התהליך ומרגיש שהלוגו לא מספיק ייחודי, מרשים או לא מייצג אותו ואת המשרד, לא מייצר אמון, מיושן או לא מעביר את המסרים הרצויים, רצוי עבורו לבצע תהליך מיתוג מחודש. במסגרת התהליך יתבצע אפיון מחודש של המשרד, ולאחר מכן, יתבצע תהליך המיתוג מחדש.

במידה שאתם מעוניינים לעצב לוגו יוקרתי למשרד עורכי דין, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני ואשמח לעצב לכם לוגו מושקע שעונה על הדרישות שלכם ומתאים לאופי שלכם ושל העסק שלכם. 

כמעצבת גרפית מנוסה, אוכל לעצב לכם לוגו ייחודי ומושך תוך הקפדה על כל הפרטים החשובים, כך שתצליחו לבלוט בשטח.

אם יש לכם שאלה או בקשה, אתם מוזמנים לפנות אליי באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider