טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

מיתוג עסקים,
איך הגעתי לזה?

מאת טלי סיני

היי אני טלי! בקיצור התחלתי לעצב, זה היה ממש מזמן..

אם אתם ממש סקרנים לדעת איך הכל התחיל ואיזה עיפרון או סרגל  פגשתי לראשונה …

אני משתפת את כל קורות חיי הגראפיים בעמוד אודותיי

Photo by Jungwoo Hong on Unsplash

קילומטראג'ים של עיצוב גרפי

רבות הדרכים לעיצוב גרפי… בכלל, כל מעצב גרפי או מעצבת גרפית יש לה את הייחוד והספציאל שלה. זאת מגלים ויודעים אחרי קילומטראג' עיצובים בעל שנים רבות בתחום העיצוב, הטכניקה, החשיבה היצירתית והתוצר המוגמר עבור בעלי עסקים קטנים, בנונים וגדולים. אני מאמינה ומיישמת באולם המיוחד הזה שנקרא  סטודיו לעיצוב גרפי ובו שולחן, מחשב המכיל תוכנות עיצוב עם טכנולוגיות מתקדמות. כזה שבו עוברים ונכנסים אינספור רעיונות מעוצבים ובעבור אחרים. כאלו שהוגים יזמות עסקית, רעיון לעסק ופונים למעצבת גרפית  שתהפוך את הרעיון והחלום העסקי והיזמי שלהם לגרף הנכון שייעודו למתג כל עסק, מוצר או שירות . בין אם זה עיצוב לוגו לעסק והמיזם או בין אם בקשה שטרם שמעו עליה.

 

העסק שלך ורבות הדרכים המעוצבות אליו.

ככל עסק ולו הקטן שבהם זקוק למיתוג. זה מתחיל בעיצוב לוגו , כי בלעדיו  גם העסק עצמו לא יבין איך זה ללכת עירום שכולם לבושים יפה ומעניין כל כך.

Photo by Arnel Hasanovic on Unsplash

בסטודיו לעיצוב גרפי מעצבים לוגו וגם...

לוגו תפקידו להיות המזהה והמזדהה הראשון עם העסק, הרעיון או המיזם, לא אגזים ואוסיף, לוגו הנו סמל שמטביע את חותם החברה וקיים על כל מדיה פרסומית שתבחרו. עסק ללא לוגו ממתג ובולט, זה כמו לרכוש מכונית נאה בלי למלות בה דלק. זה אמנם מתחיל בעיצוב לוגו וממשיך לעוד רעיונות ממתגים ומעוצבים אחרים כמו: עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב  אריזות וקופסאות, ניירת משרדית,  שילוט חוצות,  מודעות לעיתונות, עיצוב לדפוס,  לסטיקרים וכרזות  ואפילו עיצוב לתפריט מסעדות וכמוסן עיצוב ובניית אתר אינטרנט. כאמור, יש עוד אבל אלו הגורמים המעוצבים שכל עסק צריך. לאלו שממש רוצים להרשים ומבינים שנוכחות ברשת היא מחייבת, יבנו אתר לצד עיצוב אתר. כמעצבת גרפית עיצוב אתרים  הוא בית חלומותיו של כל עסק שמתנוסס לצד דומיין ובנגישות מהירה של הקלקה עבור כל לקוח של העסק או המיזם שלכם. עיצוב  מלא קראייטיב עלול לייחד ולבדל בין המתחרים ברשת ו"עלול" לגרור אלפי גולשים  שיגידו  wow  כבר בקליק הראשון. זה לא בערך, אלא בדיוק מה שמסתתר ונגלה בתוך סטודיו לעיצוב גרפי.