טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים
טלי סיני סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט ב- 2020?

מאת טלי סיני

כל בעל עסק אשר מעוניין לבנות אתר מעוניין לדעת כמה עולה לבנות אתר, אחרי הכל, בשנת 2020, בניית אתר מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק של עסקים. 

למרות שבעלי עסקים רבים מצפים לתשובה זריזה וחד משמעית, בפועל, התשובה מורכבת, משום שהמחיר מושפע ממרכיבים שונים. כדי לענות על השאלה החשובה והרלוונטית הזו, אנסה לתת הערכה למחירים של בניית אתר נכון לשנת 2020.

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט ב- 2020?
כמה עולה לבנות אתר אינטרנט ב- 2020?

אז איך מחשבים עלות בניית אתר?

כפי שציינתי – עלויות בניית האתר עשויות להשתנות, לכן, יש להתייחס אל העלויות שאני מציינת כהערכה בלבד. ככל הנראה אם תבחרו בחברה הטובה והמובילה ביותר, המחיר יעלה ובמידה שתפנו אל עסק מתחיל, המחיר יהיה נמוך ביחס למחירי השוק. 

כדי לבחור בבעל המקצוע המתאים יש לחשוב על התוצאה הסופית – מה אתם מעוניינים להשיג וכיצד תוכלו לקבל תוצאות לטווח הרחוק. כמו כן, סביר להניח שאתם רוצים להימנע ממצב בו תפנו אל בונה אתרים שיבצע עבודה לא טובה ויגרום לכך שתיאלצו לפנות אל בונה אתרים אחר ובעצם לשלם סכומים גבוהים מכפי שציפיתם. 

לאחר שכתבתי את הדברים הללו אוכל להמשיך ולהסביר על האופן שבו מחושבת עלות בניית אתר.

סוג האתר - גורם מכריע בחישוב עלות האתר

קיימים מגוון סוגים של אתרים, לכן, חשוב שכל בעל עסק יחשוב היטב איזה סוג של אתר הוא מעוניין לבנות. בין מגוון האתרים הבולטים יש לציין את אתרי התדמית ואת החנויות הוירטואליות, במאמר זה אתמקד בשני סוגי האתרים הללו.

אם כן, אתרי התדמית הינם אתרים אשר מייצגים את בעל העסק וברוב המקרים מכילים בין חמישה עד עשרה דפים. ישנה גם אפשרות לערוך דף אחד ארוך. אתרי התדמית יכילו פרטים על העסק ופרטי התקשרות, כאשר ניתן גם להעלות אליהם סרטון ומספר תמונות. המחיר של אתר תדמית עשוי לנוע בין 5,000 שקלים עבור אתר שנבנה מתבנית ברמה לא גבוהה עד 14,000 שקלים כאשר האתר נבנה בהתאמה אישית.

כפי שכבר צויין, סוג נוסף של אתר הוא חנות וירטואלית- Ecommerce. אתרים אלה צברו פופולאריות בשנים האחרונות וכאשר הדבר נוגע לבנייתם האפשרויות הן רבות ומגוונות וגם כאן אתם צריכים לשאול את עצמכם מהם היעדים והמטרות שלכם בבואכם לבנות את החנות הוירטואלית שלכם וכמה אתם מוכנים להשקיע בהם מבחינה כספית. טווח המחירים מושפע מהמידה בה מותאם האתר ללקוח באופן אישי והמחירים נעים בין 15,000 ל- 150,000. 

אם אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט מרשים ומעוצב, אתם מוזמנים לפנות אליי – טלי סיני -סטודיו למיתוג עסקי ובניית אתרים ואשמח לסייע לכם. 

תוכלו לפנות אליי באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים מהבלוג שלי

צור איתי קשר עכשיו :)
close slider